Uluslararası Ticaret Hukuku Bakımından INCOTERMS 2020 (WEBINAR)


25 Mart 2021

Uluslararası ticaretin gün geçtikçe daha da önemli olduğu ve uluslararası pazarlarda rekabetin giderek arttığı günümüz ekonomisinde Konya Ticaret Odası Dış Ticaret Merkezi olarak başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere tüm üyelerimize ihracatı ilgilendiren birçok konuda eğitim, seminer ve konferans vermeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda üyelerimizin ihracat ve ithalat işlemlerinde önem arz eden INCOTERMS 2020 konusuna dair bir webinar verilecektir. Webinar kapsamında; uluslararası ticarette kullanılan teslim şekilleri, INCOTERMS 2010 ile 2020 arasındaki temel farklar, bu terimlerin kullanımının hukuki sonuçları gibi konular bu başlık altında incelenecektir. Ayrıca uluslararası ticarette en çok tercih edilen INCOTERMS teslim şekilleri hukuki açıdan kapsamlı bir şekilde ele alınacak ve uluslararası ticaret hukuku bağlamında teslim şekillerini seçerken dikkat edilmesi gereken hususlara değinilecektir.

Bu çerçevede Uluslararası Ticaret Hukuku konularında hukuki danışmanlık sunan Akkaş&Partners Hukuk Bürosu Kurucu Ortağı Av. M. Emre AKKAŞ tarafından verilecek olan “INCOTERMS 2020” başlıklı çevrimiçi webinar etkinliğimiz 30.03.2021 Tarihinde 14:00-15:30 saatleri arasında düzenlenecektir.

Aşağıdaki link üzerinden kaydınızı yaptırabilirsiniz. 

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZ0od-Gupj8sEtbrOZqIuUNOL7WevGflPPNB

Detaylı bilgi için : 0332 221 02 25