Konya Tarım Fuarı 2022


02 Mart 2022

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde 8 – 12 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan 18. Tarım, Tarımsal Mekanizasyon ve Tarla Teknolojileri Fuarı siz değerli ziyaretçilerini bekliyor.

Konya Tarım Fuarı sadece ülkemizde değil yurt dışından da büyük ilgi görmekte. Son fuarda 40 ülkeden ve 441 firmanın katılımıyla gerçekleştirilen fuara 101 ülkeden ve 310.000 ziyaretçi fuarı takip etti. Böylesine büyük bir katılımın gerçekleştiği fuar Tarım Sektörünün teknoloji yardımıyla nasıl ileri gidebileceği hakkında oldukça faydalı olmuştu.

Bu yılda aynı mottoyla yola çıkan organizasyon katılımcıların yeni iş fırsatlarını yakalamalarına, yeni ve güçlü iş birlikleri oluşturmalarına, tarım teknolojilerini keşfetmelerine ve yeni tarım makinelerini analiz etmelerine fırsat sağlayacak. Üretimin eskisinden daha önemli olduğu bu yıllarda verimi nasıl en üst noktaya taşıyacağınızı düşünüyorsanız bu fuarda ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

Fuar Türk Tarım Alet ve Makinaları İmalatçıları Birliği (TARMAKBİR) iş birliği ile T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB), Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Konya Büyükşehir Belediyesi, Mevlana Kalkınma Ajansı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, T.C. Konya Valiliği İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Ziraat Mühendisleri Odası Konya Şubesi, MÜSİAD Konya Şubesi ve KOSGEB’in değerli destekleri alınarak gerçekleşmektedir.

 Tarım Fuarı Sağlık Bakanlığı’nın yönergelerine uygun bir biçimde yerine getirilen hijyen uygulamaları, ateş ölçümü, sosyal mesafeye uygun ortak alanlar, havalandırma sistemlerindeki iyileştirmeler, kalabalık yönetimi ve HES kodu ile katılımcı ve ziyaretçiyi kabul ederek güvenli hizmet vermektedir.

8-9-10-11 Mart 2022 tarihlerinde 09:30 - 18:00 saatleri arasında

12 Mart 2022 tarihinde ise 09:30 - 17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilecektir.

Fuar ile ilgili iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir.

KONYA TİCARET ODASI BAŞKANLIĞI

www.konyatarimfuari.com

İletişim:
KTO  - TÜYAP Konya Uluslar arası Fuar Merkezi
Aksaray Yolu 1. Km KONYA 
Tel : 0332 346 29 30 (17hat)
Faks :0332 346 29 47 (3hat)
E- Posta:tuyapkonya@tuyap.com.tr
Internet:www.tuyap.com.tr