Uluslararası Ticaret Hukukunda Akreditif ve Diğer Ödeme Yöntemleri Webinarı


18 Şubat 2021

Uluslararası ticaretin gün geçtikçe daha da önemli olduğu ve uluslararası pazarlarda rekabetin giderek arttığı günümüz ekonomisinde Konya Ticaret Odası Dış Ticaret Merkezi olarak başta küçük ve orta ölçekli işletmeler olmak üzere tüm üyelerimize ihracatı ilgilendiren birçok konuda eğitim, seminer ve konferans vermeye devam ediyoruz.

Bu kapsamda üyelerimizin ihracat ve ithalat işlemlerinde önem arz eden Ödeme Yöntemleri ve Akreditif konusuna dair bir webinar verilecektir. Webinar kapsamında; peşin ödeme, vesaik mukabili ödeme, mal mukabili ödeme, kabul kredili ödeme ve akreditif kavramları uluslararası ticarette kullanılan ödeme yöntemleri başlığı altında incelenecektir. Ayrıca uluslararası ticarette tercih edilen ödeme yöntemleri hukuki açıdan ele alınacak ve uluslararası ticaret hukuku bağlamında ödeme yöntemleri konusunda dikkat edilmesi gereken hususlara değinilecektir.

Bu çerçevede Uluslararası Ticaret Hukuku konularında hukuki danışmanlık sunan Akkaş&Partners Hukuk Bürosu Yönetici Ortağı Av. M. Emre AKKAŞ tarafından verilecek olan “Uluslararası Ticaret Hukukunda Akreditif ve Diğer Ödeme Yöntemleri” başlıklı çevrimiçi webinar etkinliğimiz 23 Şubat Tarihinde saat 14:00-15:30 arasında düzenlenecektir.

Aşağıdaki link üzerinden kaydınızı yaptırabilirsiniz. 

https://us02web.zoom.us/meeting/register/tZMudOCgqD0uHdP-S4SBgvAXDNgfsLFOKAfx

Detaylı bilgi için : 0332 221 02 21